13. 2. 2019

Peníze vám leží na dosah ruky

Od

Máte se svou budoucností velké plány? Anebo se naopak potřebujete poprat se svou minulostí a zbavit se staré dluhové zátěže, která vás tíží? Ať už je to jakkoli, tak k tomu budete jistě potřebovat peníze. A pokud je zrovna nemáte po kapsách anebo na účtu, tak vám jistě přijde vhod americká hypotéka. Konkrétně americká hypotéka nebankovní.

české koruny

K typickým charakteristikám takové americké hypotéky patří to, že je bezúčelová. Takový úvěr tedy můžete využít k libovolným účelům, ať už si chcete splnit jakékoli cíle. A pokud jde o nebankovní americkou hypotéku, tak tu můžete bez obav využít i ke splacení svých dluhů. Nicméně ať už máte libovolné plány, tak si můžete být jisti i tím, že se o vašich záměrech nikdo nedozví. Záleží jen na vás, jak se získanými penězi naložíte, nikomu to nebudete muset sdělovat, nikde to nebudete muset dokládat – ani před tím, ani potom. Takže jestliže si chcete podržet své tajemství, stydíte se za ně anebo si chcete chránit své soukromí, tak vám takový bezúčelový úvěr v podobě americké nebankovní hypotéky jistě přijde vhod. Stejně jako i v mnoha dalších situacích, kdy by vás klasická hypotéka omezovala.

doklady

Nicméně další typickou vlastností http://www.forbes.cz/10-vlastnosti-vyjimecne-dobrych-zamestnancu-patrite-mezi-ne/ americké hypotéky je, že se za ni musíte zaručit nemovitostí. Čím hodnotnější nemovitost použijete jako záruku, tím vyšší půjčku můžete získat. Nicméně váš výběr není ničím omezen, takže pokud pomýšlíte jen na několik málo tisíci korun, můžete se za ně zaručit třeba malou zahradní chatkou anebo garáží. Ať už to však bude jakkoli, počítejte s tím, že můžete dostat částku až do výše sedmdesáti procent aktuální odhadní hodnoty vaší nemovitosti. A její ocenění provede nebankovní společnost na svůj vrub. Od vás se očekává jen to, že vyplníte pouze krátkou online žádost o půjčku na webu zvolené nebankovní společnosti. Nic víc dělat nemusíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup