27. 5. 2024

Jak zabránit poškození tabletu

Od


Každý z těchto přístrojů stojí peníze a to nemalé. Pokud jste tedy nekoupili nějakou starší šunku z druhé ruky. Ale i o tu byste asi neradi přišli i když tam máte třeba jen knihy ke čtení a nějakou tu hudbu. I za to jste museli zaplatit. A když vám tablet spadne například ze stolu a nemá žádnou ochranu, je vysoce pravděpodobné, že jste o něj přišli. Je to citlivý přístroj a potřebuje nejvýš opatrné zacházení. Pádem na zem se většinou nenávratně poškodí a pokud vám jen praskl displej a nic jiného, dá se hovořit o štěstí v neštěstí. Z takové přístroje ještě totiž půjdou zachránit data.

žena s tabletem

Tedy všechno, co tam máte. Technik je stáhne na něco jiného a po opravě přístroje je dává zpět. Popřípadě je nahraje do nového. Jenže když to udělat nejde, definitivně jste o ně přišli. A tomu se dá poměrně snadno zabránit. Jsou zde totiž pouzdra, kryty a obaly na Apple iPad Air 11 (2024) s čipem M2. Je jich obrovská spousta druhů, ale vždy byste měli koupit takovou ochranu, aby souhlasila s vaším typem tabletu. Když koupíte větší, máte sice něco, ale nemusí to splnit funkci. O menší snad psát netřeba, tu na váš tablet vůbec nedostanete.

práce v tabletu

Skutečně není dobré si zahrávat a vůbec někam tablet přenášet bez ochranného obalu. Poškrábání displeje sice nemusí narušit činnost aparátu, ale nevypadá to hezky a jistě to bude i rušit například při sledování filmů. Takže je dobré se tomu vyhnout. Cena za tyto ochrany je mnohdy menší, než si myslíte. A nyní si zkuste tipnout, kolik stojí vaše data. Když pomineme jen běžnou cenu na trhu, asi tam máte i spousty hodin své práce. Ať už ze školy či vašeho zaměstnání. A přijít o to naprosto zbytečně jen proto, že jste nechtěli investovat do nějaké té ochrany pár peněz by jistě byla velká škola. Proto klikněte na odkaz výše v článku a budete přeneseni tam, kde můžete tuto chybu napravit.