2. 6. 2019

Terapie tmou

Od

Každý máme někdy potřebu se někam zavřít a odpočinout si. Cítíte i vy, že nastal ten pravý čas utéct od běžných starostí a relaxovat? Slyšeli jste už o pobytech v naprosté tmě, kdy máte čas přemýšlet nad sebou a svým životem? Terapie tmou vám dokáže dobít baterky na maximum a pomůže vám vrátit se do běžného života s novou energií.
Co je terapie tmou? Jedná se o pobyt ve zcela tmavé svatyni. Během pobytu zapomínáte na starosti běžného života a soustředíte se pouze a jenom sami na sebe a své já. Spojíte se se svým vyšším já a se svým osobním božstvím.
Cítíte se, že potřebujete utéct a chvíli o samotě přemýšlet? Pak je pro vás pobyt ve tmě tím pravým řešením!

osoba ve tmě

Terapie tmou je vhodná pro každého, kdo se cítí vyčerpaně, bez energie, neklidně a ve stresu. Pobyt ve tmě pomůže osobám, které se setkaly s náhlou tragédií, například smrtí blízké osoby, a také všem, kteří hledají novou cestu.
Pobyt u nás má mnoho výhod, a jednou z nich je cena. Ta je totiž dobrovolná! Mimo to budete mít plně k dispozici koupelnu s teplou a studenou vodou, přírodní lůžko, ručníky a lůžkoviny, terapeuta, který sám pobyl delší dobu ve tmě a v neposlední řadě také parkování u svatyně zdarma.
Jak je to se stravou? Většina našich klientů preferuje pobyt pouze o čisté vodě. Pokud však toužíte po stravě, rádi vám vyhovíme! Stravu pro vás můžeme zajistit RAW živou veganskou, veganskou nebo vegetariánskou. Maso u nás ale nečekejte!

tmavá místnost

Na chemické přípravky zapomeňte! Nenoste k nám voňavky, sprchové gely, deodoranty, hormonální antikoncepci a podobně. Chemie k nám nesmí. Naopak si s sebou vezměte dobrou náladu. Ta se vám během pobytu bude hodit.
Chcete vědět víc? Láká vás pobyt v naprosté tmě? Cítíte, že je ten pravý čas si odpočinout? Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi vám zodpovíme všechny vaše otázky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup