12. 6. 2019

Rock in Plzeň 2019

Od

V minulém roce 2018 slavil oblíbený openair festival Rock v Plzni opravdu obrovský úspěch. Díky mnoha pozitivním ohlasům od fanoušků a velmi vysoké návštěvnosti se konal opět po roce i letos. První velký prázdninový festival v letošním roce 2019 přitáhl opět velké davy návštěvníků. Populární festival se konal v oblíbeném a velkém areálu OC Plzeň Plaza. Lidé se skvěle bavil, užívali si každou minutu velmi bohatého programu i nezměnilo to ani náročné počasí, které bylo během pozdního pátečního odpoledne opravdu velmi horké.
strunný nástroj
Organizátoři festivalu otevřeli areál velmi brzy, už o půl čtvrté. Hned po otevření bran se areál začal okamžitě plnit spousty natěšenými návštěvníky, kteří v davech proudili dovnitř. Dlouho očekávaný nabitý hudební program pak konečně odstartoval o hodinu později.
Opět dorazila stálice metalové scény skupina Arakain, společně se zlatou slavící a nejpopulárnější českou zpěvačkou, Lucií Bílou, stali se hlavním lákadlem celého bohatého kulturního programu. O samotný velkolepý závěr a vyvrcholení celého festivalu se pak postarala oblíbená a velmi populární skupina Rybičky 48 s plnohodnotným koncertem, se speciálními efekty a scénou. Dále bylo k vidění vystoupení RCZ – Rammstein Tribute Show a kapela Traktor.
posluchači kapely
Kromě bohatého programu, bylo na festivalu také spoustu stánků s občerstvením, takže si návštěvníci mohli zakoupit cokoliv na co měli v parném dni chuť.
Rock in Plzeň patří už od roku 2015 každoročně mezi nejlepší festivaly v Západních Čechách. Od roku 2006 se součástí projektu stal i největší plzeňský open air festival Majáles. Organizátoři se snaží naplnit všechna velká očekávání rockových fanoušku, aby se každý rok opět na festivalu všichni společně sešli.
Festival, tak opět po roce slavil obrovský úspěch. Už se těším, koho organizátoři přivezou příští rok.