6. 9. 2020

Naučte děti stanovat a užít si spoustu legrace

Od

Plánujete dovolenou s dětmi a rádi byste do zahraničí? Chcete jim ukázat krásnou přírodu a na chvíli je odtrhnout od počítačů, televize a mobilního telefonu? Chcete, aby si vyzkoušeli jaké je to stanovat v přírodě? Jaké je to, když přijdou deště a stan vám to vyplaví nebo naopak když jsou teplé noci a vy nezahmouříte oči. Má to i své kladné stránky. Rádi na to vzpomínáte a máte spoustu krásných vzpomínek ze stanování s rodiči. Ráno když se probudíte a vylezete ze stanu, jste hned v přírodě. Musíte si zajít na ranní hygienu do společných umýváren a přichystat snídani. Uvařit vodu na čaj a kávu na plynovém hořáku.

kouzelná příroda

Stanováním se děti dost naučí i v pomáhání rodičům. Jak správně nasekat třísky na oheň nebo jak správně ohniště poskládat aby vám oheň chytl hned na poprvé a vy ho nemuseli rozdělávat na dvakrát. Bez použití podpalovačů. S tím to totiž umí každý, ale ne vždy ho máte po ruce. Děti jsou celý den na čerstvém vzduchu a můžou vyzkoušet některé ze sportů jako ping pong nebo badminton. Po večer můžete hrát kostky nebo karty. Utvoříte týmy a kanasta je jako dělaná pro správnou zábavu. Výhrou může být pozvání na zmrzlinu a děti hned budou hrát s nadšením. Dopřejte svým dětem tuto zkušenost.

Mi vám ukážeme kemp vhodný pro děti i psí miláčky. Navštivte kemp Slovinsko. Je to krásné místo s výhledem na hor. Děti tu mají dětské hřiště a restauraci přímo v kempu. Budete tak moci na něco dobrého zajít. Kemp má místa vyhrazená pro stany a karavany. Ubytovat se můžete i v glamping chatkách pro dvě až pět osob. Sociální zařízení je pro všechny společné. Vždy čisté a doplněné hygienické potřeby.

dovolená se psem

Majitelé kempu jsou velmi vstřícní a hodní lidé o kemp se starají s láskou a na všem se s nimi dá domluvit. Majitelé vyrábí vlastní bylinné čaje a likéry, které můžete ochutnat. K pobytu se dají objednat snídaně, kde můžete ochutnat místní speciality.