14. 5. 2022

Jak si stáhnout média z internetu?

Od

Hudba je věc, kterou má rád opravdu každý člověk bez rozdílu. Každý z nás má jiný styl hudby. Také se náš hudební vkus může čas od času měnit v závislosti na tom, kolik je nám let, jakou máme náladu, jakou hudbu poslouchají naši vrstevníci apod.

Nezáleží na tom, jaký je váš hudební vkus. Každý chceme hudbu poslouchat při dlouhých cestách vlakem, při učení nebo třeba jen tak venku při procházce se psem. Někteří z nás mají to štěstí, že mají dostatek financí na to platit si různé předplatné streamovacích služeb, jakými jsou například Spotify, YouTube music a tak dále. Ne všichni si však takovýto luxus můžeme dovolit. Zejména studenti, kteří jsou známí neustálým poslechem hudby, kamkoliv se pohnou.

sluchátka s mobilem

Jaké jsou jiné alternativy? Hudbu si můžete do mobilu stáhnout. Jenže každá hudební stopa podléhá autorským právům. Pokud se tedy nejedná o takzvanou NCS (no copyright sound) hudbu, která se dá bez sankcí použít kdekoliv a je zadarmo šiřitelná. Hudební stopy se štítkem NCS jsou tedy bez autorských práv. Těchto hudebních stop je ale málo, a ne vždy se jedná o typ hudby, který byste chtěli neustále poslouchat. Jedná se obvykle o různé remixy, techno hudbu apod. Prostě typ hudby, který není pro autora příliš finančně nákladný, aby ho mohl šířit dál.

žena poslouchá hudbu

Jak tedy získat hudbu jiným způsobem do vašich zařízení, aby se dala poslouchat kdekoliv a kdykoliv? Existují takzvané download mp3 YouTube aplikace, které vám mohou stáhnout jakoukoliv hudbu nebo třeba i video do vašeho zařízení v příslušném formátu. Nemusí se vždy jednat o aplikace, ale třeba jenom webové stránky, které nabízí stažení různých hudebních stop nebo videí. Není to úplně nejčistší způsob získání hudby nebo videí, ale když nemáte momentálně finance na to si pořídit plné verze streamovacích aplikací, tak je to jediná využitelná alternativa. Za bezpečnost stahování na těchto webových stránkách vám nikdo bohužel neručí. Takže stahujte pouze na vlastní bezpečí a mějte to na paměti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup