22. 9. 2021

Jak se zbavit tukových polštářků

Od

Ketogenní dietu můžeme nalézt i pod dalšími názvy, a přesto se jedná stále o jednu a tu samou dietku. Pokud tedy například čtete o bílkovinové keto dieta https://www.bmikalkulacka.cz/keto-dieta, nízkosacharidové, keto nebo proteinové dietě, vězte, že se v podstatě jedná o dietní stravování založené na stejném základu. A to, že snížíte podíl sacharidů i jednoduchých cukrů, a to proto, že cukry jsou všeobecně zdrojem energie.

keto dieta

Ale jejich snížením obrazně řečeno dosáhnete toho, že si tělo samo začne hledat jiný zdroj energie, což jsou tukové zásoby a bude spalovat tento nežádoucí tuk. Ale velký POZOR! Nevykládejte si to tak, že jen přestanete požívat sacharidy a rázem se zbavíte tukových polštářků! To v žádném případě. Vy si musíte stravu „naordinovat“ tak, aby tělo právě nesáhlo do zdrojů energie do svalové hmoty, nýbrž do tukových zásob. Toho docílíte tím, že naopak zvýšíte v určitém množství příjem bílkovin a tím tělo d o n u t í t e spalovat z takových míst, ze kterých je to žádoucí. Je to sice jednoduché, ale svým způsobem věda, protože musíte vědět, kolik procent z vašeho denního jídelníčku by měly obsahovat právě ony bílkoviny, kolik procent zdravé tuky a v jaké míře můžete přijímat i sacharidy.

avokádový krém

Ale než se trápit výpočty, sáhněte po osvědčených receptech ketodiety, která vám nabízí už přímo balíčky na míru. Postačuje si jen na webu určit vaše míry – výšku a váhu, zda jste žena či muž a věk a kalkulačka vám ihned vypočte vaše BMI, což je jakýsi ukazatel vašeho zdravého vývoje. A nabídne vhodné potraviny či dietku anebo třeba jen výhodný balíček skvostných proteinových nápojů. Nabídka je vskutku velmi široká a vybere si každý – i ten, kdo chce zhubnout jen pár kilogramů anebo ten, kdo hodlá snížit svou váhu o desítky kilogramů.

A navíc vám poradí i fundovaní a zkušení odborníci výživového poradenství.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup