19. 2. 2021

Proč vsadit na nebankovní společnost?

Od

Tíživá finanční situace může postihnout každého z nás. Není se tedy proč stresovat, je ovšem zapotřebí v takové situaci jednat rychle. Rychlost však mnohdy není doménou bankovních subjektů, které hlavně v případě úvěrových produktů prověřují daného žadatele i několik týdnů. Pojďme si představit i další důvody, proč je dobré v případě špatné finanční situace raději sáhnout právě po nebankovních úvěrech. Ty totiž mnohdy sjednáte rychleji, snadněji, bez zbytečného papírování a tolik opovrhované byrokracie.

Čas jsou peníze

V dnešní době je celkem běžné, že řadu nepříjemných záležitostí hravě vyřídíte i přes internet. Pro půjčku ve většině případů musíte ještě stále do banky, kde absolvujete náročný pohovor, vyjednáte podmínky a následně čekáte několik týdnů na vyjádření ze strany vedení banky. Je potřeba poznamenat, že mnohdy s nejasnou budoucností, neboť přísně nastavené podmínky většiny bank nepřejí všem.

společné plány

V nebankovním sektoru je však celý tento složitý proces zjednodušený. Celou žádost lze vyřídit hravě z domova, stačí vyplnit online formulář, navolit podmínky úvěru a čekat na schválení. Schvalovací proces je otázkou několika minut a v případě kladného vyřízení, může mít žadatel potřebný obnos peněz ještě ten samý den na učtu. K sjednání úvěru u nebankovní společnosti tak potřebujete pouze pár minut vašeho času a přístup k internetu.

Benevolentnější podmínky pro ty, kteří v bance neuspějí

klíč v dlani

Není žádným tajemstvím, že celá řada žadatelů odejde z banky s nepořízenou. Rozhodující je hlavně bonita žadatele, kterou může ovlivnit celá řada důležitých faktorů. Pravidelný měsíční příjem, záznamy v registrech dlužníků, dostatečný věk, další úvěry…to je jen malý výčet z nich, které banka u každého žadatele prověřuje. Americká hypotéka bez registru je jednou z možností, jak na tížený úvěr dosáhnout i za předpokladu, že bonita žadatele není dostatečná.