15. 5. 2021

O výhodách vestavěných skříní v domácnosti

Od

Věci na jednom místě – když máte soustředěné věci v domácnosti na jednom místě, máte o nich větší přehled. Prakticky se vám pak nemůže stát, že byste pobíhali po bytě z místa na místo, z místnosti do místnosti, ze skříně do skříně a hledali letní sandály, když nadešel jejich čas, nebo in-line brusle, když se chystáte k odjezdu na dovolenou. Pořádek a přehled usnadňuje život a zvyšuje jeho kvalitu a vestavěné skříně https://www.sten-skrine.cz/ tyto vlastnosti podporují.

nábytek v ložnici

Využité místo až ke stropu – mít šatní skříň vysokou jen dva metry a nad ní půl metru prázdného prostoru je zvláště v malých bytech, kde šetříme každý krychlový centimetr, pošetilé. Je tedy rozumnější umístit všechny věci na jedno místo a zároveň využít prostor do svého maxima. Ovšem pozor, měli bychom si uvědomit, kam skříň umístit – z hlediska Feng-shui a podobných nauk je vhodné vyhnout se ložnici, obývacímu či dětskému pokoji a všem obytným zónám a skříň zabudovat do prostor využívaných jen sporadicky, jako jsou chodby, schodiště, vstupní haly a předsíně.

moderní ložnice

Volte světlé tóny barev – čím tmavší bude skříň, resp. její posuvné dveře, tím více světla vám z místnosti ukrojí a tím bude také prostor opticky menší. Tmavá řešení se hodí zpravidla jen tam, kde chcete prostor opticky zútulnit, jako jsou velké haly a rozsáhlá vstupní schodiště, v malém bytě se s takovým nábytkem můžete cítit stísněně. Světlé barvy dobře odráží denní i umělé světlo a zvolíte-li vhodnou barvu, může být vestavěná skříň i velmi vkusným bytovým doplňkem. Dobrou volbou je také barva čistě bílá, ta je univerzální a hodí se do každého typu interiéru. Můžete s ní dobře kombinovat masivní dřevo, jakékoli koberce a další podlahové krytiny, jako je plovoucí podlaha, vinyl nebo dlažba. U bílé barvy posuvných dveří dobře vyniknou i pokojové rostliny položené na zemi, na malém stolku nebo zavěšené na zdech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup