19. 12. 2018

Osram nevyrábí jen obyčejné žárovky

Od

Když nahlédnete do sortimentu značky Osram, najdete tam opravdu bohatý sortiment nejrůznějších zdrojů světla. V tomto sortimentu si však mají za úkol vybrat nejenom nenáročný zákazníci v podobě běžných spotřebitelů, ale také ti náročnější, kteří musí vybírat osvětlení opravdu výkonné nebo jiným způsobem speciální. Možná do této kategorie zákazníků patříte i vy. Potřebujete něco exkluzivního? Něco, co bude opravdu výkonné a bude to splňovat i náročné požadavky? Pokud ano, vaším cílem budou zcela jistě https://www.lightpark.cz/vybojky-osram-powerstar-hqi-ts/. Možná jste o tomto zdroji světla ještě neslyšeli, možná hledáte právě tento, avšak jedno je zřejmé. Jde o výbojku, která je určená pro ty nejnáročnější.

záře

Silné osvětlení, které vyhoví náročným požadavkům

Osram zná potřeby i těch náročných, a proto můžete očekávat, že halogenidové výbojky budou v mnohých ohledech skutečně speciální. Nejde však o konvenční zdroj světla, ale o nestandardní uzavřené trubicové výbojky, které rozhodně nenajdete v běžných zdrojích světla.
Balení po dvanácti kusech, hodnoty intenzity světla od 5 300 až po 42 000 lumenů, to jsou opravdu zajímavé hodnoty, které lze při svícení využít. Myslete ale na to, že nejde o osvětlení obývacích pokojů nebo třeba kuchyní. Jde o vysoce výkonné svícení, které je určené pro menšinovou skupinu zákazníků, kteří přesně ví, k čemu se osvětlení tohoto typu využívá.

Osram překvapí bohatým sortimentem

Jestliže jste si mysleli, že v tomto sortimentu najdete jenom několik málo kusů těchto zdrojů světla, pak se velmi mýlíte. Ačkoliv u některých výbojek je tomu tak, že v sortimentu se nachází třeba jenom jedna varianta, v rámci produktu PowerStar HQI-TS můžete očekávat více variant, které se liší následujícími vlastnostmi:

jedna žárovka

  • Poskytovaná intenzita světla
  • Způsob zapojení = patice
  • Barva světla
  • Příkony