22. 10. 2020

O úspěšném seznámení a rande rozhodují maličkosti

Od


Pokud máte zájem o úspěšné seznámení, rande, ale následně i samotný vztah založený ná upřímnosti a důvěře, měli byste se podle toho chovat již na seznamce, dát svému protějšku pocit jistoty a jednat fér. Ono se od toho odvíjí i následující dny, týdny a delší období jakéhokoliv vztahu.

Vyšší šance na seznámení? S fotkou

Pokud se seznamujete, měli byste ostatním nabídnout co nejvíc aktuálních a pravdivých informací o sobě a tedy i vhodnou fotku. Kdokoliv, kdo v dnešní době nemá na seznamce fotku, tak minimálně vzbuzuje špetku pochybností. Nehledě na to, že spousta lidí si profily bez fotky ani neprohlíží a není se co divit. Takže určitě doporučujeme přidat aktuální a přirozenou fotku, klidně selfie z mobilního telefonu. Nic na tom není a můžete jen a jen získat.

couple-1612679_640

Příjemná komunikace vede k prvnímu rande

Pokud někoho na seznamce oslovíte, nebo někdo jako první osloví vás, pak věřte, že způsob, jakým to probíhá má velký vliv na úspěch nebo neúspěch seznámení.
Pokud na seznamce objevíte uživatele, který odpovídá vašim požadavkům a zaujme vás, pak neváhejte a napiště mu první zprávu. Rozhodně ale buďte kreativnější než dalších 7 z 10 uživatelů a napište něco víc, než je pouhý pozdrav případně doplněný otázkou na to, jak se uživatel má. Napište prostě rovnou něco málo o sobě, o tom, co máte rádi a co očekáváte od společné cesty bez ohledu na to, jestli z toho bude vážný vztah, nebo jen vzácné přátelství.
Snažte se také trochu o nějakou tu pravopisnou a gramatickou stránku. Rozhodně si nemyslete, že někdo bude reagovat na zprávu plnou chyb, překlepů a nesmyslů. V dnešní době, kdy je vše online a kdy vám mohou pomoci programy a aplikace je opravdu ostuda vymyslet některé chyby.

Buďte důvěryhodní už na seznamce

Ano, budujte svůj případný vztah s protějškem již na seznamce. Buďte příjemní, zdvořilí, zábavní a neschovávejte se. Pokud už nemáte na seznamce fotku, klidně ji rovnou a jako první nabídněte. Neoddalujte možnost zavolat si, popovídat a rovnou se třeba nezávazně sejít za účelem pokecu, dobré kávy, čaje, nebo zmrzliny. Rovnou si společně s druhým uživatelem jasně řekněte, že není co ztratit a i když to nevyjde, můžete si společně zpříjemnit den.
Není nic horšího, než do toho jít s tím, že rande buď bude na 100 % úspěšné nebo nic. Prostě to berte víc sportovně, uvolněně a až v případě, kdy přeskočí jiskra v obou směrech, tak do toho jděte víc po hlavě. Prostě si užijte vždy možnost jít na rande a samotné setkání s někým neznámým.