11. 6. 2018

Muži chtějí vztah s kráskou spanilou

Od

Asi každý z nás a to bez rozdílu na pohlaví si povšimne člověka, který mu připadá něčím krásný a to na první pohled. Krása některých lidí nás může ohromit, pohltit a některé dokonce i znejistit. Hlavně tedy muži, kteří dokáží krásu ženy ocenit, se k sobě snaží přitáhnout nejen krásky, ale také bohyně a to za každou cenu . Muž bere svou partnerku jako svou pýchu a vizitku, kterou se prezentuje. Výběr každého muže je náročný a často se snaží získat ženu, která plave v úplně jiných vodách a to jen proto, aby ji mohl mít po svém boku a hrdě ji ukazovat celému světu.
žena spí v posteli.jpg
Každá žena, která se umí nosit a projde po ulici s tím, že na ní směřují všechny pohledy, je přesně ta žena, o kterou muži nejvíce stojí. Pokud si jsou ženy vědomy své krásy, je důležité, aby si je jejich milí hýčkali, aby jim náhodou neutekly.
Hodně velká chyba mužů je ale ta, že se dívají pouze po vnější stránce. Drtivá většina žen je totiž zahalena do několika vrstev make-upu aby vypadaly skvěle, ale bez něj vypadají úplně jinak. Tedy většinou už ne tak krásně. Je důležité, aby si muži už konečně uvědomili, že přirozenost je něco, co se dnes již tolik nenosí, ale ta žena, která jí nějakým způsobem oplývá, by pro ně měla být jasnou volbou.
Bohužel důvodem, proč většině mužů nevydrží vztah s nádhernou ženou je ten, že je kladen moc velký tlak z okolí. Možná to pro vás byla správná volba, ale vaše okolí zarážela myšlenka, kde k vám tahle žena přišla. To je možná to, co vás odradilo a vy jste přestali věřit v to, že by to mohla s vámi myslet skutečně vážně. Pokud pro sebe máte krásnou vílu, neměli byste si ji nechat proplout mezi prsty a to ani v případě, že si okolí myslí něco jiného.
dlouhé vlasy dívek.jpg
Možná už jste někdy slyšeli něco o tom, že krásné ženy muže ničí. Něco na tom možná je, ale krása ženy nespočívá jen v nalíčení. Spočívá i v tom, když o sebe žena pečuje a stará se.