28. 2. 2022

Jak ochránit Galaxy A40?

Od


Jak moc se vám uleví, když vám spadne mobil na zadní stranu, vy ho zvednete a zjistíte, že je v pořádku bez sebemenších škrábanců a prasklin. A to díky obalům pro váš mobil, které ho ochrání před takovými situacemi. Jaký kryt je podle vás nejlepší?

Máme na výběr z mnoha druhů a my si k těm nejlepším něco řekneme.

Na tomto odkazu seženete ty nejlepší obaly pro Galaxy A40 Modnimobil.

obaly pro galaxy A40

Obaly plastové?

Někdo si může myslet, že se obaly z plastu zlomí, že se design poškrábe, že vybledne. Ano občas se to může stát. Ale to jen v ojedinělých případech, když jsou kryty málo kvalitní, což zde nehrozí. Platové obaly váš mobil velmi dobře ochrání. Můžete si vybrat motiv třeba motiv tygra. Cena těchto pevných krytů se pohybuje kolem 158 Kč.

Obaly silikonové?

Silikonové obaly jsou velice pružné, takže je nejde zlomit, zdaní kryt ochrání podle představ. Tyto obaly jsou většinou průhledné, takže půjde vidět i krásná zadní strana Galaxy A40. Pokud milujete lapače snů, líbí se vám a máte na nich obsesi, tak si zaručeně musíte pořídit překrásný silikonový obal s lapačem snů, který dovede váš mobil k dokonalosti. Najdete také obal s jednorožcem. Cena se pohybuje kolem 148 Kč.

obaly pro galaxy A40

Ochranné tvrzené sklo?

Tvrzené sklo na přední stranu mobilu můžeme také považovat za obal. Obalem pro přední stranu jsou buďto ochranné fólie anebo už zmiňovaná ochranná skla. Často se stává, že spíše praskají přední skla, jsou více poškrábané a poničené. Proto je velmi dobré mít na svém mobilu ochranné tvrzené sklo, které mobil ochrání do maximální možnosti. Pokud budete mít tvrzené sklo už hodně poškrábané a rozbité, stačí ho strhnout a nalepit nové a ochrana je zase 100 %.

Proto při pořízení nového mobilního telefonu nečekejte, až se vám mobil rozbije, ale hned si kryt pořiďte. A pokud mobil někomu darujete, přidejte k tomu krásný designový obal i tvrzené sklo, aby váš dárek vydržel co nejdéle.