26. 4. 2022

Hra pro každého?

Od

Když pak přistoupíte blíže, zjistíte, že na kurtech hrají mladí, hrají děti a hrají i ti ze starší generace. Ano, tenis je skutečně hrou pro každého, kdo je ovšem zdráv. Pro toho, kdo má nemocné klouby nebo páteř tento sport není. Ale tím není řečeno, že jej nemůžete vyzkoušet. Klidně se po poradě s lékařem můžete vrhnout na tenis i vy.

Jste-li starší, a máte-li dobrého partnera, nemusíte hned na kurtu zanechat kapky potu a krve. Můžete si hru ulehčit.

normální míčky

Stejně to platí i pro děti, které teprve tuto hru objevují a nesmíme vynechat ani začátečníky, kteří by také nemuseli začínat hned naostro. Ona totiž taková šlupka do míčku je pořádná, a rychlost je poměrně veliká. Takže jej odpálit zpět není pro začínajícího hráče zrovna jednoduché. Je proto dobré začít jen tak pinkáním s mírnými smeči. Je to taková hra jen pro radost z pohybu a nemusíte ani počítat body.

K takovému stylu hry můžete pak použít i speciální výzbroj k níž patří i tenisové míčky. Ne ty těžké, se kterými hrají profesionálové a zkušení hráči, ale trošku větší a lehčí. Tyto vám však na kurtu nemusí zapůjčit, protože je většinou nemají. Takže je dobré si je prostě zakoupit a mít vlastní. Ostatně, pokud se hodláte vy nebo vaše ratolest věnovat tenisu častěji, tak si stejně budete muset pořídit výstroj vlastní. Ta zapůjčená vám nikdy přesně sedět nebude.

tenistka

Tenisové míčky Babolat jsou přesně ty, o kterých si zde čtete a jejich koupě je velmi snadná. Ani nemusíte nikam jezdit a shánět. Jsou vhodné jak pro malé děti, nebo i ty starší, kteří si to celé chtějí třeba jen zkusit. Sami pak poznají, zda se jim tenis líbit bude nebo ne. A také starší generace je jistě ocení, zvláště, když si kliknou zde na odkaz výše a mohou si je ihned objednat. Věřte, že lehčí už to nebude. Nuže, objednejte a až vám zboží dorazí, vyrazte na kurt.