19. 11. 2021

Autofólie-proč a kde?

Od

Počet aut v ČR se pohybuje okolo 6,13 milionu, takže na 1000 obyvatel připadá 573 aut. Což vlastně znamená, že každý druhý v naší zemi vlastní auto. Auto vždy znamenalo usnadnění života, což je tedy také důvod, proč si jej většina lidí pořizuje. Jenže s vlastnictvím auta souvisí také některé povinnosti a těžkosti. Z povinností jsou to samozřejmě ty větší, jako platba pojištění atd., ale pak existují také ty menší, každodenní. Ať už je to tankování, udržení čistoty v autě nebo třeba přezouvání pneumatik.

autofólie na sklo

Toto jsou činnosti, které v denním shonu musíme zvládnout, ale pak jsou zde také další okolnosti, které neovlivníme a které nám znepříjemňují řízení a pobyt v autě. Typicky jde o počasí, pokud prší, je auto mnohdy vítaným přístřeškem, ale postrachem řidičů je slunečný den. Také to znáte, když proti Vám svití slunce, nejste si jistí, co přesně vidíte, a navíc Vaše oči trpí? Proto mnoho řidičů uvažuje o autofóliích na autoskla.

fólie na autosklo

Tady naleznete přesně co potřebujete. Autofólie nanofilms nabízí autofólie, které jsou fyzikálně i vzhledově stálé, a to pod dobu delší než 8 let, což je garantovaná záruka. V nabídce naleznete hned několik typů autofólií, které se liší svou úpravou. Je jen na Vás, pro který typ se rozhodnete. Co se týče charakteru výrobků, v jejich popise naleznete pár vlastností, které by Vás mohly zaujmout, všechny totiž obsahují nanokeramické částice, které právě zajišťují ty nejlepší možné vlastnosti. Nejenže autofólie jsou barevně stálé, jejich propustnost světla si můžete sami vybrat, na autě budou vypadat přirozeně, a dokonce chrání před UV zářením, ale také dokáží v létě odrážet teplo a jsou šetrné k životnímu prostředí. V nabídce jsou také výrobky, které se vyznačují specifickými vlastnostmi, jako je vysoká průzračnost nebo odolnost vůči oxidaci. Tak co, už máte vybráno?