25. 11. 2018

Všechno něco stojí

Od

Ono pořídit si v dnešní době bazén zase není takový problém. Navíc je na trhu skutečně dostatečných produktů na výběr. Tím pádem dle našich možností si můžeme vybrat, co nám bude nejvíce vyhovovat. Co ale budou mít všechny bazény stejné, je péče o samotnou jejich vodu. Pokud ji zanecháme bez údržby, tak nám musí být jasné, že dříve nebo později se to odrazí nejen na vzhledu, ale zároveň na pachu. Tudíž je lepší pomyslet ihned na počátku, že je třeba zakoupit další velmi důležité součásti, bez kterých se to zkrátka neobejde. Pak samotný bazén, bazénová filtrace nebudou jedinou investicí do bezproblémového chodu. Dále na nás čeká několik balení a produktů bazénové chemie a chybu rozhodně neuděláme ani s dalším příslušenstvím. Při pohledu na těch spoustu zakoupených věcí, je nám vcelku jasné, že to bude vyžadovat náš čas.

podzim

Bazén se dá hravě vyčistit i bez nás

Každý si pod tímto výrokem určitě představí něco jiného. Někdo zaúkoluje rodinu nebo blízké přátele, jako malou daň za jejich bezplatné letní radovánky ve vodě. Jiný si najme firmu, která vyčistí nejen vodu, ale prohlédne i další komponenty a zároveň udělá servisní prohlídku. Nebo na to půjdeme zkrátka chytře a koupíme si do naší sbírky dalšího věrného pomocníka a to bazénový vysavač. Nabídka takových strojů do vody je poměrně dost velká, například https://eshop.techneco.eu/Bazenove-vysavace poskytne vše potřebné k zakoupenému produktu.

čištění

Jaký vysavač, ale vybrat?
Rozhodnutí do čeho budeme investovat je vždy na nás. Volba není jednoduchá, a proto je vždy důležité si o produktu co nejvíce zjistit.

  1. Ruční bazénový vysavač – použije sací sílu bazénové filtrace a samozřejmě nás. Patří mezi levnější výrobky, ale práci také odvede celkem k uspokojení čistého dna a vody.
  2. Poloautomatický vysavač – ten je o trochu komfortnější, je sice pravda, že se budeme muset opět napojit na sílu filtračního systému, ale již se pohybuje více a tak lze pěkně vysát nečistoty i ze stěn a pěkně ode dna. Jsou výhodnější, protože mohou pracovat bez naší přítomnosti.
  3. Automatický vysavač – tak to už je podstatně vyšší level. Ten se o bazén postará bez nás, pracuje v několika nastavitelných režimech a ovládá se skrze čip. Také má daleko větší výkon, než ostatní. To je ten správný pomocník do vody.