11. 7. 2023

Sexy jízda na erotické koloběžce pro dospělé a big tits

Od

Před pěti roky jsem se přestěhovala do Liberce za svým již nyní bývalým klukem a za prací. Tak nějak jsem chodila do práce, střídala jsem ranní, odpolední a noční, soboty, neděle, pak jsem to prokládala dvanáctkami směnami a během čtyř let jsem úplně zapomněla, jaké to je, žít normálním životem. Směnování u lisu mě zničilo zdraví, každý den neskutečný stres, a hlavně jsem se doma potkávala s mým klukem jen jednou za pár dní, protože on měl skoro pokaždé opačnou směnu a co čert nechtěl, Marián si našel jinou známost a přestěhoval se k ní. Mě vůbec nic neřekl, ani nenechal vzkaz na stole. Jen mi přišla esemeska, že to nemá cenu. Z bytu si tajně vzal nějaké věci, co si koupil a já tam zůstala sama ve dva plus jedničce v pronajatém bytě. První měsíc jsem tu samotu zaháněla sladkostmi, čokoládami, spoustou jídla a také si pouštěla EROTICKÝ CHAT, kde jsem hledala nějaké povyražení. To víte, v práci si člověk u pásu nemohl pokecat s nikým, všechno bylo na normy a šéf byl hrozný pruďas a stále na někoho řval: „dělej, nemluv, dělej, makej, na záchod nesmíš“, takže se to tam střídalo jako na běžícím páse, lidé po měsíci odcházeli a přicházeli. Jak se říká fluktuace jako prase. Se divím, že jsem tam vydržela tolik let. Asi dva měsíce po tom, co jsem dostala kopačky „po rozchodu“, jsem tam dala výpověď i já. Už se to fakt nedalo, za ty prachy a neustálé řvaní a ponižování, to šlo o zdraví. Teď když píši tento příběh, jsem se po pár měsících dozvěděla, že se kluci na dílně domluvili a toho vedoucího si odchytli někde v sobotu před hospodou a dali mu na tlamu. Od té doby je prý v práci klid.

Jmenuji se Patricie, jako moje oblíbená herečka Solaříková dnes Pagáčová a mám dvacet šest let. Jsem zrzka se zelenýma očima, narostly mi jen dvoječky prsa, sice jsou malá, ale co je malé, to je hezké, ne? Jsem hubená asi jako ta sympatická spisovatelka Radka Třeštíková. Vážím asi čtyřicet šest kilo, měřím metr šedesát tři centimetrů, a tak nějak na lidi působím křehce. Bydlela jsem v podnájmu v Liberci ve čtvrti Rochlice, to je takový panelákov, jeden panelák vedle druhého, ale už půl roku bydlím ve svém bytě, a adresu Vám raději neřeknu.

akt

Liberec se nachází na severu Čech, má přes sto tisíc obyvatel, městem tu protéká řeka Lužická Nisa. A pro ty, co by k nám chtěli přijet na dovolenou, mám několik zajímavých míst, které můžete v Liberci a okolí navštívit, například: „Severočeské muzeum, automuzeum, Zoo, Valdštejnské domky, Libereckou radnici, Divadlo F. X. Šaldy, zámek, aquapark Babylon, kde se můžete vyblbnout v mnoha bazénech a atrakcích, či zajít na koupaliště Sluníčko, Vápenka. Máme zde iQLANDIA vědecko-zábavní centrum. Botanickou zahradu, kdo máte rádi výšky a pěkné pokoukáníčko, můžete vystoupat na rozhledny Libereckou výšinu, nad Prosečí Císařský kámen, Rašovku, Slovanku, Bramberk, Nisanku, Královku, Černou studnici, Tanvaldský Špičák a samozřejmě vysílač Ještěd vysoký 1012 metrů, na který Vás pohodlně vyveze lanovka. Sněžné věžičky, Dračí vrch, Oldřichovský Špičák, skalní hrad, skalní vyhlídka Holubník. Muzeum historické hasičské techniky v Chrastavě, muzeum obrněné techniky ve Smržovce, vodní nádrže Bedřichov, Fojtka, Josefův Důl. Zříceninu hradu Raimund, hrad Grabštejn. A mnoho dalších parků, vyhlídek a restaurací, je toho tu spousta. Ještě nesmím opomenout městečka poblíž Liberce, kde se mi celkem líbilo: v Chrastavě, Jablonci nad Nisou, Hrádku nad Nisou, Železném Brodě a v Mimoni“.

Pár dní po rozchodu jsem se svěřila mé mamce, že mě opustil po tolika letech můj Marián a našel si jinou. Hned se mě mamča ptala, zda to všechno zvládnu, hlavně platit takový šílený nájem, elektřinu, plyn a taky raketově zdražili jídlo, které šlo na dvojnásobek. Odpověděla jsem jí, že mně bohužel z výplaty nic nezbývá, ale že to nějak zvládnu. Moji rodiče byli skvělí, bráchu a ani ségru jsem neměla. Mamka mě chtěla vidět osobně a trochu rozveselit, když jsem měla takovou depku. Během pár dnů jsem se dozvěděla, že za mnou moji rodiče přijedou z Hradce Králové, to je okolo sto kilometrů a něco pro mě mají, takové větší překvapení. Řekla jsem jim, že u mě můžou přespat v obývacím pokoji a ať přijedou tedy na celý víkend. Za pár týdnů opravdu přijeli a hned mi řekli, že za tu dobu, co spolu žijí, našetřili nějaké peníze a ať si vyberu nějaký byteček, že mi ho zaplatí. Skákala jsem radostí. Koukla jsem na nějaký realitní server a padly mi do oka tři byty. Všechny byly dva plus jedničky, dva z nich zcela nové a ten třetí po rekonstrukci. Taťka se na ně také podíval a dle fotek řekl „holka vezmi nový byt, u starého bytu nikdy nevíš, co se tam pokazí, i když jsou po rekonstrukci. A nový je nový.

sexy tělo

Za pár dní jsem se objednala na prohlídku bytu a do toho útulného bydleníčka jsem se hned zamilovala. Makléř mi ukázal celý byt, a ještě ten den jsem podepsala rezervační smlouvu. Za dva měsíce jsem měla byt koupený a přepsaný na katastru. Mezitím jsem dala výpověď z práce, konečně jsem si oddechla a spadl ze mě všechen stres. Objednala jsem do obývacího pokoje světlý vzdušný nábytek, do ložnice vyšší postel, aby se mi lépe vstávalo, dvě kvalitní matrace, jídelní stůl se čtyřmi židlemi, tmavou sedací soupravu, abych ji hned nezašpinila, nějaké poličky, stříbrnou matnou lednici, zároveň službu na montáž nábytku, takže za dva měsíce jsem měla vybavený celý byt. Společně s tím mi běžela výpověď z předešlého nájemního bytu, který byl celý zařízený a poslední třetí měsíc, jsem se věnovala stěhování a hledání nové práce.

Byla jsem na třech pohovorech. V první práci hledali fotografku a psaní textů k výrobkům, které se prodávaly v e-shopu na internetu, v druhé práci chtěli sekretářku pro staršího šéfa, ale když jsem ho viděla a koukla na kožené kanape, které měl v kanceláři, řekla jsem mu, že si to rozmyslím, samozřejmě mě to hned napadlo, že by asi v budoucnu požadovat sex, a ve třetí práci bych jezdila osobním autem po okolí a řešila nějaké resty po zaměstnancích. Vybrala jsem si z té první nabídky a třetí den jsme si plácli. Byla to mladá firma, na internetu se teprve rozvíjeli a za sebou měli tři roky. Mladý šéf a jeho kolegové mně řekli, že mohu nastoupit od prvního června. To bylo dva týdny před nástupem a prý ať si dám ještě pár dnů volno a naberu síly, mezitím mně ještě poslali nějaké podklady a program v kterým budu pracovat. Ten počítačový program byl můj oblíbený Adobe Photoshop, s kterým jsem dříve doma hrávala. Prý abych tam občas něco na fotografii ořízla a přidala nějaké barevné filtry, takže paráda. A taky popsat výrobek několika větami. A na to si myslím, že jsem profík. Ještě mě provedli celou firmou, ukázali pět kanceláří s počítači, velký sklad, kde byly všechny možné produkty na prodej, seznámili s několika lidmi, tak nějak jsme se rychle a s úsměvem představili a vypadalo to, že se mi tam bude moc líbit. A z kolegů tam chyběl ještě marketingový ředitel, který byl na dovolené po Asii a kolegyně testerka výrobků Jitka, která si vzala desetidenní dovolenou, kterou měla ještě z minulého roku a nestačila si ji vybrat.

prsa

Dva týdny před nástupem jsem ještě dodělávala něco v bytě, už jsem to měla všechno zabydlené a začala se nudit. V Liberci jsem měla několik kamarádů a kamarádek, ale téměř všichni byli v práci, takže na nějakou procházku po městě, nebo sednout na dopolední kafe jsem nikoho nesehnala. „No nic, vezmu si jen bílé tílko na špagetových ramínkách bez podprsenky a k tomu červenou krátkou sukni, stejně je venku horko a půjdu se projít po cyklostezce a třeba potkám nějakého kluka“. Sedla jsem na MHD a přijela k zastávce „U Věže“, prošla až k ulici Jagellonská a Wintrova a dala se pěšky podél řeky. Prošla kolem fotbalového stadionu U Nisy, jenže nikdo nikde, prostě byl všední den a cyklostezka prázdná. No nic, dojdu aspoň na konec stezky a tam si dám ve Food Baru něco malého na jídlo a k tomu točenou limču. Za půl hodiny jsem tam došla, v baru samozřejmě nikdo a bar zavřený, jen dva sedící senioři, kteří na mě koukali jako na zjevení. Ale ani jsem se tomu nedivila, to tílko, co jsem na sobě měla, bylo jaksi průsvitné a byly mi trochu více vidět bradavky a prsní dvorce, no a k tomu ta krátká sukně pod zadek. Sedla jsem si tam a chvilku přemýšlela kam jít. Za chvilku tam projela nějaká holka na velké koloběžce v bílém tričku a v plápolající černé sukni. No holka, spíš prvně jely velká prsa a pak až tělo. Hmm, taky bych si ráda někdy pořídila takovou koloběžku. Ani nevím, jak dlouho jsem tam seděla, ale asi tak patnáct minut. Vydala jsem se po stezce zpět k městské hromadné dopravě a že se ještě podívám do starého města a pak domů.

Když už jsem byla v půlce cesty, jako bych něco tušila. Za mnou se vracela ta bláznivá střela, no, ta blondýnka na koloběžce a já se ohlédla na poslední chvíli a stačila uskočit do trávy a spadla na kolena a pak se překulila na zadek. „Safra ona by mě snad zajela!“ zamumlala jsem si pro sebe. Koukla jsem na tu holku, cirka za dvacet metrů zabrzdila a vrátila se ke mně a začala se mi omlouvat. „Nestalo se ti nic?“ Odpověděla jsem jí, že nic, jen mám zelená kolena a zadek. Jinak jsem asi v pořádku. Ona mi podala ruku, a ještě několikrát se omluvila, že prý má dva dny koloběžku a dřív na tom nikdy nekoloběžkovala a učí se to. Já se musela smát a řekla jsem jí „já o takové pěkné žluté koloběžce vždycky snila a také jsem na tom nikdy nestála, a třeba až na ni v budoucnu našetřím, tak si ji koupím a začnu jezdit“.

sexy žena

Začaly jsme se tak nějak prohlížet, sjela mě od hlavy po paty a já jí. Ona byla fakt moc krásná, dlouhé blonďaté vlasy, sukénku a ač bych to neměla říkat, byla to taková sexbomba s prsy asi tak velikost F, určitě je měla silikonové. Vypadala jak nádherná Lela Ceterová Vémola, i když mě se jako ženská spíš líbila přírodní Jitka Čvančarová, ta mi je milejší, a hlavně jsem jí viděla nahatou v tom filmu Nabarvené ptáče, kde hrála nymfomanku Ludmilu. V duchu jsem si říkala „hmm, tak ty musíš přitahovat chlapy jako magnet“. Ona se na mě podívala a řekla „já, já jsem tě málem zajela, mohla bych se ti na oplátku za to nějak odvděčit? třeba půjčit koloběžku“? Koukla jsem na ni a odpověděla „no, já na tom fakt nikdy nestála“. Ona se začala smát a jen dodala „na řídítkách jsou brzdy a jen se odpichuješ nohami“. A že půjde směr Wintrova ulice, kde začíná stezka. Tak ať jedu k Food baru a zpět a někde se potkáme. Ještě jsem jí v rychlosti řekla „já jsem Patricie“ ona: „já jsem Jitka, těší mě“. Podaly jsme si ruku a do ruky mi vrazila koloběžku. Chytila jsem řídítka, stoupla jsem si na podložku a pomalu se začala odrážet. Pár odražení a já si to svištěla jak blázen. Uf, ta koloběžka bylo žihadlo, nevím, kolik to jelo, ale asi dost, protože jsem byla vzápětí na konci stezky a za pár minut jsem byla zpět u Jitky. Ta ani nedošla na začátek cyklostezky. A že pokud mně to baví, ať si dám ještě jednu cestu tam zpět a počká u dětského hřiště na lavičce.

Za pár minut jsem se vrátila, Jitka odpočívala na dřevěné lavičce a začala se smát a pak mi povídá „nechtěla by ses každý den projet na koloběžce? Mám přes týden dovolenou, tak pokud bys chtěla, tak zítra v jednu hodinu zde, a až skončíme, můžeme zajít na limonádu do baru na konci stezky. Já jsem jí samozřejmě řekla ano. Jitka se mě ještě zeptala, zda si na sebe můžeme vyměnit telefon, to v případě, že by se něco stalo. Nadiktovaly jsme si navzájem čísla a rozloučily jsme se. Já si to ještě pádila do centra města, projít se a na banánovou zmrzlinu. Přišla jsem domů celkem splavená, tílko a sukně letělo za dveřmi na podlahu a v mokrých kalhotkách jsem běžela do lednice pro něco studeného na pití. Ách, to jsem potřebovala, pořádně se zchladit. Večer jsem si pustila ČESKÉ PORNO a udělala se u nějakého erotického xxx dlouhého videa. To víte, i samotná holka si potřebuje udělat potěšení.

klečící žena

Druhý den jsem ve dvanáct třicet sedla na autobus a přijela na smluvené místo. Tam už čekala Jitka a hned mi dala pusu na tvář, jako kdybychom se znaly deset let. Docela mi to udělalo radost, už dlouho jsem neviděla tak sympatickou, energetickou a usměvavou holku. Na sobě měla ten den krátké spandex cyklistické šortky ve fialové lesklé barvě a bílé tílko, které jí sotva udrželo prsa na správném místě. No, dneska jsem se musela podívat i já do jejího velkého výstřihu. Ona si toho všimla a jen jsme se na sebe usmály, v cupuletu mi dala koloběžku do ruky a jen dodala „můžeme se střídat po několika kilometrech či minutách, tak šup, šup a ujížděj co budeš moc“.

Vrátila jsem se za pár minut a koukala jsem, jak si mě z dálky několikrát vyfotila. Pak mi dala do ruky její mobil, a prý až se bude vracet, ať jí také udělám několik fotek, jak jede na koloběžce. Za pár minut se vrátila, koukala jsem, jak jí poprsí lítá nahoru a dolů a udělala jí asi pět vyprsených fotek. Takhle se to opakovalo několikrát za sebou, asi hodinu a půl. Pak mi řekla „chytni se řídítek, jen si stoupni na koloběžku budeš řídit, já si stoupnu za tebe a chytnu si tě za pas a budu se odrážet a pojedeme na něco dobrého do Foodbaru. Tak jak mi řekla, jsem udělala, pomalu jsme se rozjely, já jen řídila kolobrndu a Jitka se odrážela. Musím říct, že mi to dělalo moc dobře, když se mě pevně držela za boky a párkrát mi sjela až na zadek. Přijely jsme ke kiosku, tam už na nás čumělo snad deset mlsných chlapů. A divili se, že přijely dvě baby na jedné koloběžce.

pozadí ženy

Slezly jsme a hned si šly objednat hranolky se sýrem a tatarkou, a na pití půllitrovou točenou bezinkovou limonádu s dvěma brčky. Jitka si začala prohlížet fotky, které jsme vyfotily a pak se mě zeptala, můžu si tě přidat na účet na Facebooku, Twitteru, TikToku a Instagramu? Zeptala jsem se jí, zda mi může ukázat některé fotky, co tam už má nahrané. Asi po deseti minutách prohlížení jsem žasla, tisíce fotek, miliony laiků a srdíček a nespočetně odpovědí. Jitka tam měla fakt úžasné fotky. Koukala jsem, že tam je jen ona, nebo vyfotografovaná s holkami, nikde žádná fotka s klukem. Asi měla nějaký důvod, a já o tom už nějak dále nepřemýšlela. Řekla jsem jí, že budu ráda, když tam budu na těch sociálních sítích. Za minutu už jsem tam byla i s popisky „Liberec s kamarádkou Patricií na koloběžce“.

Další den jsem si daly jízdu v jiné části Liberce, znovu udělaly pár fotek a když jsme se loučily, nabídla mi, zda k ní nechci přijít večer na víno. Já to takhle rychle nečekala, že si mě pozve k ní domů. Ale co, když máme být kamarádky, tak proč ne. Okolo devatenácté jsem se dostavila na adresu, kterou mi napsala a Jitka mě pozvala k ní do bytu. Měla podobný byt jako mám já, také novostavba. Bavily jsme se o jejich krásných fotkách na sociálních sítích, o životě a koukala jsem, že má vedle sedačky spoustu zabalených krabic. Nějak mi to nedalo, a asi po hodině klábosení jsem se jí zeptala, co tam má? A ona smála. Prý jen testuje a zkouší nějaké výrobky, že si jich pár vzala z firmy, aby je otestovala. A pak o tom napíše recenze a zkušenosti. Smála jsem se, a řekla jí, že má tedy zajímavou práci.

Po čtvrté skleničce jsem Jitce řekla „a nechceš otestovat nějaké výrobky? že bych se aspoň koukla, jak taková práce vypadá?“ Ona se usmála a odpověděla „no, v těch krabicích jsou různé výrobky, co naše firma prodává v e-shopech, a jsou tam i výrobky pro dospělé“. A tak nějak vzrušením a ze zvědavosti, protože jsem ještě v životě žádný takový výrobek nedržela v ruce, se zeptala: „ukaž mi všechny výrobky, já se ráda podívám i na ty erotické věci“. Jitka se začala smát, nalila nám do skleničky další víno a začala otevírat krabice, postupně jednu podruhé. V prvních třech bylo neskutečně mnoho testerů parfémů a všechna možná kosmetika, kterou jsem snad ještě nikdy neviděla, v dalších pěti krabicích spodní prádlo, podprsenky, kalhotky, trička. Hned jsem jí řekla „bože, to spodní saténové prádélko je moc krásné, to bych si hned objednala“. Ona se na mě podívala a řekla „jedno to samé v tmavě zelené mám zrovna na sobě, jestli chceš, ukáži ti ho, jak vypadá. Já zalapala po dechu a jen souhlasně řekla „jé, tak to by bylo super“. V dalších krabicích byly uskladněné nějaké hodinky, zdravá výživa a směsice všeho možného.

pozadí

No a pak na stůl dala tu největší krabici a začala ji vybalovat. Na sedačku pokládala zabalené vibrátory všech možných tvarů, délek a velikostí. Dildo nafukovacích hraček, kondomů, lubrikačních gelů, olejů, masturbátorů pro muže i ženy, vibrační vajíčka, BDSM pomůcek, masturbátorů, afrodiziak a velice erotického prádla. Hned jak to všechno vyndala z krabic, jsem se jí zeptala „a ty to všechno musíš otestovat? a jak to probíhá“? Jitka se rozhovořila a já naslouchala jejímu vyprávění. A že ty sexy výrobky samozřejmě nejprve umyje a pak s nimi zajde do ložnice a tam je pomalu zkouší a za pár dní o nich napíše několik vět. A pak jsem se jí zeptala „a co děláš s těmi výrobky, které jsi použila, to je jako zabalíš a vrátíš do firmy?“ A že ne, že si je může nechat, protože to zasílá výrobce na testování. A má jich už doma dvě skříně a spoustu toho už prodala její obdivovatelům, kteří ji sledují na sociálních sítích.

Já ani nevím, jestli to udělal ten alkohol či letní horko, ale najednou jsem dostala chuť vyzkoušet nějaké ty erotické věci, co byly rozložené na sedací soupravě. Ale jak to Jitce říct? Najednou se mě Jitka zeptala „mám to uklidit? nebo se chceš se mnou stát testerkou těchto výrobků?“ Já ve vteřině odpověděla „ano, chtěla bych být testerka“. Jitka odpověděla „tak super, budu moc ráda, když mi pomůžeš napsat pár recenzí. Ale nejprve ty hračky pro dospělé umyji“.

Jitka mně poprosila, zda ji pomůžu vybalit z krabiček a folií ty erotické pomůcky, aby je pak namydlila a dokonale očistila, než je použijeme. Vzala jsem do ruky první krabičku s růžovým vibračním dildem. Po chvilce se mi ho podařilo rozbalit a potěžkala jsem si ho, bože, to byl ale půl kilový macek. Jitka někam odběhla a za pár sekund přinesla balík tužkových baterií, a že je mohu rovnou vložit do všech těch rozbalených pomůcek, aby to správně fungovalo. Já to vlastně nikdy nepoužívala, takže mně chvilku trvalo, než jsem zjistila, jak se tam vkládají. Zatočila jsem tím umělým kroužkem a začalo to vibrovat. Já se celá rozechvěla, bože, to byl krásný vrnící vibrační pocit. A to jsem to držela jen v ruce, copak to asi udělá, když to má holka v buchtičce?

sex

Asi po patnácti minutách jsme to měly vše vybalené a pomohla jí to nanosit do koupelny. To byla panečku výbava. Jitka mě poprosila, ať si dám ještě skleničku vína, a až je bude mít všechny umyté, přinese je za mnou do obývacího pokoje. A ať se klidně už předem svléknu do spodního prádla. A odešla do koupelny.

Já si rychle nalila sklenku bílého vína, kopla to do sebe, přece jen jsem chtěla být při tom testování trochu přiopilá. A pomalu se svlékla jen do podprsenky a kalhotek. Seděla jsem tam jen v poloprůhledném spodním prádélku, tohle jsem na sobě milovala nejvíce. Za pár minut Jitka přišla se všemi výrobky, které nesla v prádelním koši. Už byla svlečená do toho sexy prádélka, které jsem obdivovala před hodinou. Koukala jsem na Jitku jako na bohyni. Neskutečně krásná postava, saténová tanga kalhotky, v kterých se jí rýsovaly stydké nafouknuté pysky a k tomu měla podprsenku, která jí držela šestky či sedmičky prsa. Usmála se na mě a zeptala se mě „tak jak začneme?“ Já jí odpověděla, že bychom mohly testnout to svůdné erotické prádlo, než se pustíme do těch hraček.

V balíčkách bylo asi pět podprsenek, pět kalhotek, pět bodíček, nylonky punčochy, podvazky všech barev. Jitka mi řekla, že je moc ráda, že jsem tady, protože její velikosti košíčků a obvodu na otestování nikdy neposílají. Koukla se na mě a jen dodala „tak tobě budou všechny, už si je zkoušej, ráda se na tebe podívám“. Vzala jsem do ruky první soupravu a začala se svlékat. Nikdy jsem se před holkou sice nesvlékala, ale alkohol udělal své a vůbec mi nedělalo se převlékat před Jitkou. Za minutu jsem na sobě měla první kousek. Bože, cítila jsem se jako luxusní kurvička. Prádlo bylo jemné, příjemné na dotek a hlavně sexy. Ukázala jsem se Jitce ze všech stran, ta jen zvedla palec, a že jsem jednička. Vzápětí jsem začala zkoušet další soupravy.

erotika

Hlava se mi už motala, vždyť už jsem v sobě musela mít snad litr vína. Poslední prádlo bylo černé erotické body s průstřihem v rozkroku, otevřené na buchtičce. Jak jsem si ho na sebe oblékla, v kundičce se mi udělal takový zvláštní pocit, Jitka odběhla na minutu do kuchyně a já si projela prstem stydké pysky. Ách, óch, byla jsem z toho zkoušení vlhká a nadržená jak nějaká coura, co to měsíc neměla. Jitka se vzápětí vrátila, koukla na mě a řekla „ty jsi kočka a plácla mě po zadku“, obě dvě jsme se tomu smály jako puberťačky. Já už se děsně moc těšila, že už půjdeme konečně zkoušet ty všechny pomůcky pro dospělé.

Podívala jsem se na rozložené vibrátory, pak na Jitku a ani nevím, která z nás to začala, ale začaly jsme se ve stoje hladit a líbat na krku. Jitka mi zajela do krku jejím dlouhým jazykem, přitáhla si mě k ní a zajela mi rukou do rozkroku. Bože, já z ní šílela. Cítila jsem, jak mě začala prstovat a masírovat klitoris. Asi tak dvě minuty mi to takto dělala a pak mě shodila do křesla, nohy mi dala do stran, trochu mi nadzvedla prdel do vzduchu, chytla jsem si rukama stehna, Jitka popadla to nejmenší fialové dildo a vrazila mi ho do kundy. Já se roztřepala jak ratlík. Pár minut mi rejdila tím malým dildem v úzké buchtě a pak mi stříkla trochu gelu a oleje na stydké pysky a poševní vchod. Natáhla se pro větší vibrátor a rovnou ho zapnula. Strčila mi ho drsně do lasturky a začala mě onanovat. Takhle to trvalo asi deset minut. Koukaly jsme si navzájem do očí, já sténala jako nějaká kunda z privátu a pak si Jitka stáhnula podprsenku pod její kozy. Vyvalila na mě její gigantická prsa. Čuměla jsem na ně jak na zjevení. Takové kozy jsem ještě neviděla. Usmála se a řekla „no, mám je silikonové, tak doufám, že se ti také líbí“.

V kundě mě to začalo cákat, pustila jsem na sedačku prvních pár mokrých pramínků. Jitka mě znovu vrazila jazyk do krku a chvilku jsem se jen vášnivě líbaly. Pak přišel na řadu ten největší XXL vibrátor, no spíš to bylo mega dido. Jitka ho celé natřela tunou gelu a zkusila to do mě zavést. Jenže se dostala jen asi tři centimetry a hlouběji to do mě nedostala. Zasmála se a jen řekla „teď ti něco ukážu“. Svlékla si kalhotky, natřela si mezi nohama nevyholenou chlupatou jeskyňku, dildo dala přede mě a začala se na něj nabodávat. Koukala jsem, jak to do ní pomalu zajíždí. Asi po pěti minutách povolila a celá se svezla na to neskutečně tlusté a dlouhé dildo. Cecky jí začaly lítat nahoru a dolů a hekala u toho jak pominutá divá Bára. Já se na ni celou dobu dívala, a s roztaženou kundou jsem před ní masturbovala přímo před její tváří. Párkrát mi u toho lesbického šukání olízla jazykem zrzavou svatyňku a kňučela jsem slastí.

akt ženy

Takhle jsme tam onanovaly a prcaly asi patnáct minut a pak to začalo. Obě dvě jsme začaly stříkat mokrý orgasmus. Já jsem to pustila přímo do její tváře a Jitka zastříkala jak dildo, tak celou podlahu. Totální masakr, mokrá spoušť. Obě dvě jsme se svalily na zem a v erotických orgasmických křečích ležely několik minut na kluzké podlaze. Nevím, co se pak dělo, ale probudila jsem se v posteli až v devět ráno. Jitka už byla v kuchyni, něco připravovala na snídani, pozdravila mě a že si mám dát sprchu a dáme si spolu něco na zub. V obýváku bylo vše již sklizené v krabicích a Jitka jen dodala: „Doufám, že jsi v pořádku. Když jsem začala před třemi roky testovat výrobky, byla jsem ze začátku po testování pomůcek několik dní zničená a sotva chodila, teď už jsem si na to zvykla“.

Daly jsme si snídani, kávu s mlékem, makový a tvarohový koláč a po obědě jsem zajela domů, zkontrolovat byt. Odpoledne mi Jíťa odepsala, zda chci přijít na další kolo výrobků, že toho na testování zbylo ještě mnoho. Odepsala jsem jí tři usměvavé smajlíky a k tomu dodala „Ano, přijdu ráda, moc se těším“. Další dny jsem byla u Jitky každý večer, pečená vařená, vždy se to protáhlo, až do rána. Musím říct, že to bylo bombastické testování. Já se vlastně ani za těch čtrnáct dní Jitky nezeptala, jak se jmenuje ta firma, kde je zaměstnaná.

Utekly dva nejkrásnější týdny v mém dosavadním životě. A v pondělí ráno jsem nastoupila v sedm ráno do nové práce. Majitel firmy mě provedl ještě jednou celou firmou, představil mě s marketingovým ředitelem, který se vrátil z Asie. A pak mě přivedl do poslední místnosti, kde seděla otočená zády nějaká blondýnka. Zároveň se začala obracet čelem k nám a majitel mi řekl: „tak to je naše testerka Jitka, ona je naše testovací jednička, a ty s ní budeš fotit výrobky, které se zadávají do systému a občas napíšeš nějaké recenze, aby se to dobře prodávalo.

Šéf jen zahlásil: „Jitko, to je tvá nová kolegyně Patrice“….

Ani nemusím říkat, jak jsme byly šťastné, že jsme na sebe opět narazily. Už spolu ve firmě děláme dvanáct měsíců a je to čím dál lepší. Tržby firmy jsme za ten rok zdvojnásobily.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické povídky?

A už jste někdy navštívili FREE LIVE SEX CHAT webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických příběhů. Rsk.

5/5 - (4 votes)