10. 8. 2020

PP SÁČKY SE SAMOLEPÍCÍ KLOPOU

Od

Velice často je zapotřebí zabalit nějaké zboží, ať už je to textil, tiskoviny, anebo třeba i obuv tak, aby se k němu nedostal prach, popřípadě vlhkost. Například v domácnosti při ukládání sezónního zboží. Bylo by přece ideální nastrkat jednotlivé kusy oblečení do dobře uzavíratelných igelitových sáčků a oblečení bude zajištěno a připraveno pro používání v příštím období. Rovněž tak to může být s dalším textilem, jako jsou ručníky, ubrusy, povlečení, a podobně. A je velmi snadné to realizovat. Naše polypropylenové sáčky s klopou, tedy samozřejmě samolepící, vám prokáží neocenitelné služby jak v domácnosti, tak v podnikání. Jen si uvědomte, jak je balené textilní zboží v obchodech, ať už je to prádlo, konfekce, bytový textil a galanterie, a mnoho dalšího – všechno v PP sáčcích se samolepící klopou. Ta pevně drží a nerozlepuje se, což je v mnoha případech velice důležité.

999x265X180

Tak třeba při posílání balíku v krabici z kartonu je zapotřebí jednotlivé části oblečení, dokumentů, tiskovin, apod., vložit do sáčku, pro případ, že by se při přepravě dostal balíček do vlhkého prostředí, anebo byla krabice nějak zdeformována či protržena. PP sáček ochrání vaše zboží před poškozením či úplným znehodnocením. A to platí nejen při posílání zboží na dobírku, ale také při zásobování skladů a prodejen. Do sáčků s lepicí lištou zabalíte rychle a pohodlně cokoliv a obsah bude dobře chráněn před vlivy okolního prostředí. Tyto sáčky potřebujeme zkrátka skoro všichni.

V naší nabídce najdete snad všechny velikosti. Od 80 x 120 mm (my 40), přes cca dalších dvacet rozměrů, až po velikost 400 x 600 mm (rovněž my 40). Pokud byste však v našem e-shopu nenašli rozměr, který právě potřebujete, kontaktujte nás a my se vynasnažíme vyjít vám vstříc a nabídneme vhodné řešení.

Použité PP sáčky odkládejte do tříděného odpadu k recyklaci. recycle-44095_960_720

PP sáčky se však nehodí jako konečný obal, neboť jsou – jak všichni víme – průhledné. V takovém případě je nutné sáhnout po jiném obalu – pevném a neprůhledném.